Main Image


Informacje

Opis pensjonatu w Bolesławcu

 

 

AVALON w Bolesławcu to zupełnie nowy obiekt położony w centrum miasta. Do Państwa dyspozycji jest 13 pokoi (jedno-, dwu- i trzyosobowych z możliwością dostawek), mieszczących w sumie 35 osób . W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor oraz całodobowy dostęp do internetu.
Na dole obiektu znajduje się sala na organizację imprez okolicznościowych wraz z profesjonalnym zapleczem gastronomicznym. Proponujemy doskonałe miejsce na konferencje, bankiety, wesela, przyjęcia i wiele innych imprez. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bogate menu a także wiele atrakcji.

 

Bolesławiec to miasto słynne z ceramiki, która przyciąga gości z wielu zakątków świata. Warto obejrzeć starówkę pełną odrestaurowanych kamienic, w których mieszczą się restauracje i bary, a latem ustawione są ogródki piwne. Z pewnością jedną z atrakcji jest przepiękny wiadukt kolejowy. Od wielu lat do miasta przyciąga mnóstwo gości znana w całym kraju impreza „Blues nad Bobrem”. Pora letnia obfituje również w takie imprezy plenerowe jak Dni Bolesławca czy Święto Ceramiki.

 

Galeria